Kuveyt Türk Sanal Pos Tahsilat

Kuveyt Türk Sanal POS, 1tahsilat.com üzerinden gerçekleştirilen tahsilatlarda kredi ve banka kartıyla ödeme alınabilmesi için oluşturulan ödeme çözümüdür. Kuveyt Türk Sanal POS aracılığı ile 7/24 tahsilat yapabilir ve nakit akışınızı artırma şansı yakalayabilirsiniz. Kuveyt Türk Sanal Pos'ta Visa, Mastercard ve Troy logolu kartlardan tahsilat gerçekleştirilmektedir..

Sağlam, Miles&Smiles, İhtiyaç Kart, Sağlam Bayi, Tohum Kart ve Business Plus kredi kartı sahiplerine anlaşmanıza bağlı olarak taksitli ödeme imkanı sunabilirsiniz. Taksit tanımlarınızı kolayca yapabilir, taksitler içinde belirlenebilecek olan komisyon oranlarınızı müşterilerinize veya kendinize yansıtma seçeneği ile işlemlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İptal/iade ve kısmi iade özelliği sayesinde Kuveyt Türk Sanal Pos paneline erişmek zorunda kalmayıp 1tahsilat.com paneli üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 1tahsilat.com cari/müşterilerinizi kart numarasından tanıyarak kartın ait olduğu banka sanal posu üzerinden işlem yapmaya olanak tanımaktadır. Tahsilat sonrasına kredi kartı sahibine SMS ile gönderilecek olan e-slip ve e-tahsilat makbuzu sayesinde fiziksel kart geçişi ile aynı çalışma prensibine sahip 1tahsilat.com kullanmanın konforuna hayran kalacaksınız.

TOP