ING Bank Sanal Pos Tahsilat

ING Sanal POS, 1tahsilat.com üzerinden gerçekleştirilen tahsilatlarda kredi ve banka kartıyla ödeme alınabilmesi için oluşturulan ödeme çözümüdür. ING POS aracılığı ile 7/24 tahsilat yapabilir ve nakit akışınızı artırma şansı yakalayabilirsiniz. ING Sanal Pos'ta Visa ve Mastercard logolu kartlardan tahsilat gerçekleştirilmektedir..

Bonus, BolBol, Light Kart, Turuncu Ekstra ve Business kredi kartı sahiplerine anlaşmanıza bağlı olarak taksitli ödeme imkanı sunabilirsiniz. Taksit tanımlarınızı kolayca yapabilir, taksitler içinde belirlenebilecek olan komisyon oranlarınızı müşterilerinize veya kendinize yansıtma seçeneği ile işlemlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İptal/iade ve kısmi iade özelliği sayesinde ING sanal pos paneline erişmek zorunda kalmayıp 1tahsilat.com paneli üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 1tahsilat.com cari/müşterilerinizi kart numarasından tanıyarak kartın ait olduğu banka sanal posu üzerinden işlem yapmaya olanak tanımaktadır. Tahsilat sonrasına kredi kartı sahibine SMS ile gönderilecek olan e-slip ve e-tahsilat makbuzu sayesinde fiziksel kart geçişi ile aynı çalışma prensibine sahip 1tahsilat.com kullanmanın konforuna hayran kalacaksınız.

TOP